Jak stać się idealną dziewczyną dla swojego chłopaka?

 

Każda z nas chciałaby być idealną dziewczyną dla swojego chłopaka, oto kilka wskazówek, które przybliżą cię o krok do bycia tą idealną!

1.
Polub robić to co lubi robić Twój chłopak. Spędzajcie razem czas np. pływając czy jeżdżąc na rowerze. Wspólna pasja łączy ludzi. Nie musicie się zawsze ze sobą zgadzać, ale główne poglądy bądź system wartości powinny być spójne.

2.
Idealna dziewczyna nigdy nie przeszkadza w pracy swojemu chłopakowi. Większość mężczyzn nie ma podzielnej uwagi, więc jeżeli akurat chcesz coś od niego gdy on pracuje, raczej nie licz na to, że będzie w tym momencie skupiony na Twoich potrzebach. Lepiej nie przeszkadzać i poczekać z tym aż skończy.

3.
Wiadomo, że każda z nas ma gorszy nastrój, nawet dziewczyna idealna. Tylko, żeby nie przyszło ci do głowy, że chłopak domyśli się o co ci chodzi, albo że zauważy, że w ogóle coś ci dolega. Nic tak nie denerwuje mężczyzn jak dąsanie się, a na każde zadane pytanie odpowiadanie „nie wiem”, „o nic”. Powiedz mu wprost, że dziś masz gorszy humor i jedyne czego potrzebujesz to duże opakowanie lodów i komedia romantyczna.

4.
Powinnaś kochać swojego chłopaka za to kim jest, a nie za to, co robi lub co posiada. Nie porównuj go do innych, mężczyźni tego bardzo nie lubią; zamiast tego chwal go i podziwiaj.

5.
Nie próbuj go zmieniać. Idealna dziewczyna nie chce zmieniać swojego chłopaka, bo akceptuje go takim jaki jest. Wspieraj go jeżeli on chce zmienić coś w sobie, ale pamiętaj, że potrzeba zmiany powinna wychodzić od niego, nie od ciebie.

6.
Nie musisz mieć ciała modelki, żeby akceptować swój wygląd. Idealna dziewczyna nie ma problemów z własnym wizerunkiem. Jeżeli nie podoba ci się coś, zmień to bądź zaakceptuj takie jakie jest. Najgorsze co możesz zrobić to narzekanie i marudzenie na własny wygląd. Jeżeli ty sama nie podobasz się sobie, to jak masz się podobać swojemu facetowi? Pamiętaj, żeby być naturalna, nie próbuj zmieniać się na siłę tylko po to, żeby mu się przypodobać.

7.
Bądź właścicielką swojego wolnego czasu. Znajdź chwilę dla siebie na relaks i odpoczynek. Nie musisz każdej wolnej chwili spędzać ze swoim ukochanym. Ważne jest, żeby każde z was miało czas dla siebie i własną przestrzeń, nie zadręczaj go wtedy sms-mi, telefonami i nie narzucaj się. Jeżeli on chce mieć chwilę dla siebie musisz to uszanować.

8.
Bądź otwarta i szczera.  Nie próbuj kłamać czy prowadzić gier, możesz być pewna, że prędzej czy później przekręty wyjdą na jaw. Mężczyźni bardzo nie lubią być manipulowani.

9.
Bądź dobrym słuchaczem. Wsłuchuj się z uwagą w to co mówi Twój partner. Niech czuje, że może ci się wyżalić i wygadać, bądź dla niego najlepszym przyjacielem.

10.
Bądź wesoła i zabawna, miej pozytywne nastawienie do świata i ludzi. Śmiej się z jego żartów. Spróbuj być spontaniczna, a od czasu do czasu zrób coś szalonego.

11.
Inteligencja jest w cenie. Zadbaj o to, aby nie brakowało Wam wspólnych tematów do rozmów czy do dyskusji. Zainteresuj się dobrą literaturą lub filmem.

12.
Okazuj, że lubisz spędzać czas z jego rodziną oraz z jego przyjaciółmi. Ale nigdy nie narzucaj się. Idealna dziewczyna nie okazuje zazdrości, w sytuacji w której chłopak woli spędzić piątkowy wieczór z kolegami, a niedzielny obiad zjeść z mamą.

13.
Przenigdy nie pytaj swojego chłopaka w co się masz ubrać lub w jakim kolorze dobrze wyglądasz. To są tematy całkowicie zakazane. Idealna dziewczyna najlepiej wie w czym wygląda najładniej i nie potrzebuje tego rodzaju porad.

14.
Od czasu do czasu postaraj się swojego chłopaka zaskoczyć. Idealna dziewczyna umie przełamać rutynę w związku. Naszykuj od czasu do czasu kolację-niespodziankę albo spraw bilety na mecz.

15.
Idealna dziewczyna potrafi stworzyć taką atmosferę, że chłopak czuje się przy niej swobodnie i chce z nią spędzać czas!

Gdy poznałaś już wszystkie wskazówki jak stać się idealną dziewczyną nie pozostało nic innego jak wdrożyć je w życie i cieszyć się idealnym związkiem! Powodzenia!